Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник (манжета армована ) 142х167х13-2.2 двобортний- з додатковим пиловиком. Складається з металевого каркасу у вигляді вигнутого кільця, завулканізованого мастилобензостійкою гумою та пружини, натягнутої на внутрішній гумовий борт сальника для притиску до валу його внутрішньої кромки. Використовується для ущільнення валів вузлів та деталей що обертаються, запобігає витіканню із зони обертання підшипника мастильного матеріалу та захищає його від попадання бруду. Виготовлений на сертифікованому виробництві, що є підтвердженням якості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 142 мм |
| Зовнішній діаметр | 167 мм |
| Товщина | 13 мм |
- Ціна: 175 ₴


