
Сальник 18х30х10-2,2
- Немає в наявності
- Код: 1000547
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
+380 (99) 371-01-01
Менеджер по продажам
- +380 (97) 371-01-01менеджер по продажам
- +380 (93) 371-01-01менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник (манжета армована) 18х30х10-2,2 двобортний- з додатковим пиловиком. Складається з металевого каркасу у вигляді вигнутого кільця, завулканізованого мастилобензостійкою гумою та пружини, натягнутої на внутрішній гумовий борт сальника для притиску до валу його внутрішньої кромки. Використовується для ущільнення валів вузлів та деталей що обертаються, запобігає витіканню із зони обертання підшипника мастильного матеріалу та захищає його від попадання бруду. Виготовлений на сертифікованому виробництві, що є підтвердженням якості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина | 10 мм |
- Ціна: 45 ₴

