
Сальник 125х155х14-2.2 лівого обертання
- Готово до відправки
- Код: 1009645
155 ₴
+380 (99) 371-01-01
Менеджер по продажам
- +380 (97) 371-01-01менеджер по продажам
- +380 (93) 371-01-01менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник (манжета армована ) 125х155х14-2.2 двобортний- з додатковим пиловиком. Складається з металевого каркасу у вигляді вигнутого кільця, завулканізованого мастилобензостійкою гумою та пружини, натягнутої на внутрішній гумовий борт сальника для притиску до валу його внутрішньої кромки. Використовується для ущільнення валів вузлів та деталей що обертаються, запобігає витіканню із зони обертання підшипника мастильного матеріалу та захищає його від попадання бруду. Виготовлений на сертифікованому виробництві, що є підтвердженням якості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 125 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Товщина | 14 мм |
- Ціна: 155 ₴

