
Сальник 140х170х16-2.2
- В наявності
- Код: 1009850
150 ₴
+380 (99) 371-01-01
Менеджер по продажам
- +380 (97) 371-01-01менеджер по продажам
- +380 (93) 371-01-01менеджер по продажам
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник (манжета армована) 140х170х16-2.2 двобортний- з додатковим пиловиком. Складається з металевого каркасу у вигляді вигнутого кільця, завулканізованого мастилобензостійкою гумою та пружини, натягнутої на внутрішній гумовий борт сальника для притиску до валу його внутрішньої кромки. Використовується для ущільнення валів вузлів та деталей що обертаються, запобігає витіканню із зони обертання підшипника мастильного матеріалу та захищає його від попадання бруду. Виготовлений на сертифікованому виробництві, що є підтвердженням якості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Рось-Гума |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 140 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Товщина | 16 мм |
- Ціна: 150 ₴

