
Сальник 137х160х15-2,2 на передню та задню ступицю УРАЛ-375,4320 (старого зразка)
- В наявності
- Код: 1009822
205 ₴
+380 (99) 371-01-01
Менеджер по продажам
- +380 (97) 371-01-01менеджер по продажам
- +380 (93) 371-01-01менеджер по продажам
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник (манжета армована) 137х160х15-2,2 двубортний - з додатковим пиловиком. Складається з металевого каркасу у вигляді вигнутого кільця, завулканізованого мастилобензостійкою гумою та пружини, натягнутої на внутрішній гумовий борт сальника для притиску до валу його внутрішньої кромки. Використовується для ущільнення валів вузлів та деталей що обертаються, запобігає витіканню із зони обертання підшипника мастильного матеріалу та захищає його від попадання бруду. Виготовлений на сертифікованому виробництві, що є підтвердженням якості виробу.
Сальник на передню та задню ступицю УРАЛ-375, 4320.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Внутрішній діаметр | 137 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 205 ₴

