Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник (манжета армована ) 20х40х10-2,2 двобортний - з додатковим пиловиком. Складається з металевого каркасу у вигляді вигнутого кільця, завулканізованого мастилобензостійкою гумою та пружини, натягнутої на внутрішній гумовий борт сальника для притиску до валу його внутрішньої кромки. Використовується для ущільнення валів вузлів та деталей що обертаються, запобігає витіканню із зони обертання підшипника мастильного матеріалу та захищає його від попадання бруду. Виготовлений на сертифікованому виробництві (Україа), що є гарантією якості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Виробник | Рось-Гума |
- Ціна: 20 ₴


