Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник (манжета армована ) 17х40х7-2,2 двобортний - з додатковим пиловиком. Складається з металевого каркасу у вигляді вигнутого кільця, завулканізованого мастилобензостійкою гумою та пружини, натягнутої на внутрішній гумовий борт сальника для притиску до валу його внутрішньої кромки. Використовується для ущільнення валів вузлів та деталей що обертаються, запобігає витіканню із зони обертання підшипника мастильного матеріалу та захищає його від попадання бруду. Виготовлений на сертифікованому виробництві, що є гарантією якості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Excellent |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 50 ₴


